| flaviu1234 a întrebat:

Azi dupa antrenamentul de fotbal, (unde am fugit circa 25 ture de teren)am inceput sa ma doar piciorul. ce pot sa iau ca sa imi treaca cat mai repede? ceva crema sau orice... funda...

Răspuns Câştigător
| Flaviius87 a răspuns:

"Puterea Ursului" este o crema foarte buna pentru durerile musculure si articulare! mai buna decat Fastum Gel sau alte chestii scumpe!
Succes!

8 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ai facut intindere musculara, asa am patit si eu saptamana trecuta de la aerobica si m-am dat cu o crema pe baza de aloe vera, e pentru sportivi eu lucrez la o firma americana care face produse naturale pe baza de aloe si are creme si spray-uri f bune pentru sportivi.eu sunt la facultatea de sport si mereu le folosesc si dau rezultate rapide

| Dash a răspuns:

Incearca "Fastum Gel" e foarte bun pentru astfel de probleme, aplica-l direct pe zona afectata si maseaza usor, ai sa vezi ca functioneaza.

| effect a răspuns:

Pai cel mai bine e sa te dai cu Fastumgel
E foarte bun

| myhaelamar86 a răspuns:

Ia un ciocn si da-ti cu el in cap.cum sa alergi 25 de ture de teren? asta inseamna 10 km. cine esti tu, haile gebresalassie? si spune-ne ce te doare:talpa, glezna, genunchiul, gamba, coapsa, inghinalii?

| Slayzor a răspuns:

Puterea Ursului e bun dar daca rezisti la niste mancarimi pentru cam 30 de minute in zona aia XD simti asa fierbinte acolo; dar mai merge si Foot Works roshu si Fastum Gel dar o sa te ia cu o mica raceala in zona aia parca... si Nurofen pastile

| emotziky29 a răspuns:

Crema nu cred ca ar fi recomandabil, acum nu stiu ce preferinte ai, dar special pentru dureri de picioare sau maini sunt bandele elastice. Poti sa faci rost de ele de la farmacie.Am avut si eu asemenea durere si mi-a trecut in 2-3 zile. Sper ca te-am ajutat. Funda?big grin

| Jenny23 a răspuns:

I-a Norofen pentru durere ( pastile, nu sirop) si iti mai trece durerea. Ai grija, ai voie unul la 8 ore.

| bianca9422 a răspuns:

Ai facut febra musculara nu ai ce sa faci

o sa iti treaca in 4-5 zile

imi pare rau pentru cei care au raspuns mai jos dar, nu ai ce sa faci sa iti treaca febra musculara