| anonim_4396 a întrebat:

Băieţi, am incheietura mainii foarte slabă şi aş dori să o întăresc foarte mult, ce exerciţii îmi recomandaţi să fac acasă?
Am o bară de tracţiuni, o ganteră de 10kg, o halteră de 25kg şi o bancă pentru abdomene, şi pentru acel exerciţiu pentru pectorali.
Doresc să o întăresc foarte mult, nişte sfaturi bune?

3 răspunsuri:
| Jojjo a răspuns:

Slaba in sensul de subtire sau fragila?

| anonim_4396 explică (pentru Jojjo):

Fragila

| Jojjo a răspuns:

De intarit nu prea ai cum prin exercitii. Exista un produs, Animal Flex. Ajuta, e creat pentru asta. Ca sa o protejezi foloseste benzi pentru incheieturi, in timpul exercitiilor. happy