| mirceamirceaantonio a întrebat:

Baieti, am nevoie de ajutor.Am 18 ani si fac sport de echipa si mi-e rusine sa fac dus, adica sa ma dezbrac in fata colegilor pentru ca am penisul mic in stare fleasca. Chiar am nevoie de ajutor, trebuie sa scap de frica asta. Stiu ca e de ras...pana si eu rad cand scriulaughing)

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Toti barbatii au penisul mic in stare fleasca... Si mie imi era rusine sa fac dus, pe vremea cand jucam handbal, complet dezbracat, de aceea imi luam o pereche de boxeri.