| cipri1999 a întrebat:

acum inainte de meciurile de EL as vrea sa pun la pariuri, castigul de 1, 605.74 cam cat ar insemna, sunt incepator la pariuri happy

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

16 milioane lei vechi. trebuie sa ai un bilet foarte greu la aceasta suma, dar oricum, bafta!
p.s : fa bilete pe mai multe zile, nu numai pe o zi daca vrei sa castigi mai des.

| Dzeko7 a răspuns:

1600 de lei si stai calm nu-ţi iese biletul tu sigur ai pus pe alea cu cotele mai mari si ai pus pe o echipa anume si e imposibil sa nu facă macar una egal.

| cipri1999 explică (pentru Dzeko7):

O sa te anunt daca imi iasa sau nuwinking

| Sebastian222 a răspuns:

Ar insemna cam 16 milioane si 5, 74 lei