| Georgiana_Dinulescu_1998 a întrebat:

Buna am 12 ani si am 70 de kilograme si as vrea sa slabesc repede stie careva o reteta in care sa slabesti repede? [fara sport]

2 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Fara sport slabesti degeaba, o sa ai si probleme si o sa te ingrasi la loc si o sa mai si pui kg.

| AncutaM a răspuns:

Repede, sanatos, de durata si fara sport nu poti. Scoate-ti asta din minte si:
- ai gijra la ce mananci. Nu te infometa, dar nici nu baga toate prostiile in tine.
- fa sport.
- mergi la un medic sa vezi daca nu ai alte probleme de sanatate care au cauzat aceasta ingrasare. 70 kg la 12 ani mi se pare enorm. Poate te ajuta si sfaturile de aici: http://alecia.ro/slabire-rapida/

Succes si sanatate!