| Elyanor a întrebat:

Am 14 ani si 57 de kg, stiu ca sunt cam slab pt varsta mea, am 1.80m si de câteva luni am început sa fac exercitii : Flotari, squats, etc... Si am avut rezultate foarte bune. Acum 1 saptamana am luat un microb la stomac si am vomitat etc. Si nu am putut manca deloc pentru o zi doar pâine prăjită. Dupa acea zi am realizat ca mana mea stanga era mai slaba decât cea dreapta. Nu stiu cum, doar o mana mi-a slăbit. Restul corpului era la fel, doar mana stanga mai slaba. Ce credeti ca e de vina?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate era cealalta umflata.laughing
Serios,nu stiu,daca ar fi de la microbul ala,banuiesc ca trebuia sa se umfle nu doar mana,ci mai multe parti ale corpului,sau chiar tot,daca e sa fie asa.
E ciudat rau laughing Poate iti lasi greutatea pe mana dreapta,mai mult ca pe cea stanga, daca faci asta incearca sa fii echilibrat(daca te ai referit la muschi). Poti sa te duci la doctor, daca ai o mana mai grasa ca alta, dupa o zi in care ai mancat paine prajita rolling on the floor Scuze mane, da e amuzant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa dai mai putin in cap lui mutu. Poate acela este motivul pentru care s-a umflat mana.

| Expressions a răspuns:

Mai schimba mana... cand joci tenis.