| CucCornelAlexandru a întrebat:

Buna am 16 ani fara 2 luni, 1, 61m 50kg si as vrea sa ma apuc de sala... este posibil ca sala sa-mi opreasca cresterea?

Răspuns Câştigător
| laur2000 a răspuns:

Fii atent, cand te apuci de sala intindete bine si te incalzesti bine si dupa poti sa bagi cat vrei, si sa iti mai dau un sfat daca ai bara la sala pune un coleg cu care te duci sa te lungeasca si oricum tu nu ai sa scazi ai sa cresti ca un barbat creste pana la 24-25ani,deci nu-ti fa griji pentru asta.bafta! funda?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In latime nu, dar in inaltime, da!

| BlitzLikeXd a răspuns:

Daca esti sanatos nuwinking daca ai problema cred de la nastere nu vei creste cu 3-4 sau poate cu 1-2cm

| Sadic a răspuns:

Nu cred că este posiobil aşa ceva. Sportul din contră...te ajută să creşti foarte mult, mai ales că este sănătos.

| CucCornelAlexandru explică:

Adica ma ajuta sa mai iau cativa cm+?