| Syrin a întrebat:

Am nevoie de cateva sfaturi. Am 1.73m si 55 kg, dar am o problema. Cum pot scapa de grasimea abdominala?

11 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Esti slab mort, ce grasime visezi?

| Goldenboy97 a răspuns (pentru JohnnyBi):

E slab, cu burta. happy

| JohnnyBi a răspuns (pentru Goldenboy97):

Eu nu concep chestia asta. cum esti si slab si cu burta simultan?

| FitnessTrainer a răspuns (pentru JohnnyBi):

Se poate. Am mai intalnit si eu cazuri. N-are pic de muschi, dar are in schimb grasime destul de multa.

| Goldenboy97 a răspuns (pentru JohnnyBi):

Chestia asta chiar exista.
Am un prieten slabut, foarte putina masa musculara. A mostenit genetica tatalui (ectomorf). Faza este ca mananca foarte multa paine alba si dulciuri. La el grasimea se depoziteaza exclusiv pe abdomen, pe membre sau in alte parti nici atat.
Am vazut cu ochii mei, exista si astfel de persoane. thinking

| JohnnyBi a răspuns (pentru Goldenboy97):

Acum ma gandesc la o para. descrii o para. ingusta sus si rotunda jos :/

| Goldenboy97 a răspuns (pentru JohnnyBi):

laughing

| bogz a răspuns:

Exista cabinete care au autogen(e un aparat) intereseaza-te e foarte bun.

| ShadoWCrist a răspuns:

Prin sport.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Practicarea de kangoo-jump ajuta mult.Fa abdomene, biciclete, si suge burta cat de mut poti.

| LeeOm a răspuns:

Buna! Ai aici cateva exercitii :*
http://www.eva.ro/......39101.html