| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Buna am niste schiuri, dar nu am clapari.Eu port la picipr 39-40.De unde sa stiu ca o sa se potriveasca.Ca nu pot lua schiurile cu mine laughing. Help!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Schiurile sunt facute sa mearga mai multe marimi pe ele si, in general, au sistem de reglare. Daca-ti incape piciorul cu pantof va merge si cu clapari.

| me4u a răspuns:

Gasesti clapari Atomic la www.skates.ro si daca mergi cu schiurile acolo iti pot regla ei legaturile in asa fel in cat sa se potriveasca.

http://www.skates.ro/ski/clapari