| ionutand a întrebat:

am si eu cateva intrebari:
1) ce pot sa iau sa cresc in masa musculara si ce imi recomandati sa iau, ( vreau ceva care sa fie sigur si sa nu imi afecteze sanatatea)
2) pe cee site gasesc gantere ieftine minim 20 k

10 răspunsuri:
| ionutand explică (pentru Bybanu):

Salut! glicerina este buna de ceva? ce efecte adverse are? http://www.pronutrition.ro/milk-egg/ astea sunt bune?

| NDC12 a răspuns:

Vezi ca milk and egg nu e proteina, e gsiner, 2 suplimente diferite.

Suplimentele nu afecteaza sanatatea daca le iei cu cap.

Www.megaproteine.ro

| ionutand explică (pentru NDC12):

Http://www.pronutrition.ro/gfx-8-bonus/ o parere ceva despre astea?

| Cosmin86 a răspuns (pentru NDC12):

Milk & egg e fix concentrat proteic, nu gainer happy

| ionutand explică (pentru Cosmin86):

Da dar gfx-8 e bun?

| Cosmin86 a răspuns (pentru ionutand):

Nu, are prea mult zahar. Ia un weight gainer care are carbohidratii din alte surse, nu zahar.

zahar poti cumpara mai ieftin de la magazin sau din carrefour

| NDC12 a răspuns (pentru Cosmin86):

My bad atunci, eram pe mobil si nu puteam sa accesez linkul, si le-am incurcat :d

| ionutand explică:

Ziceti-mi va rog daca eau glicerina un timp si dupa aia nu mai eau ce se intampla?

| Cosmin86 a răspuns (pentru ionutand):

Ai putea intai sa inveti sa scrii.

pasul 1 : nu mai scrii ca un ANALFABET
pasul 2 : iei linistit, sunt SUPLIMENTE ( adica MANCARE concentrata ), nu se intampla nimic dupa ce nu mai iei

Dar nici nu te astepta la minuni.

Ia si tu 1-2 ani sa se observe ceva.