| Andruu24 a întrebat:

Am si eu nevoie de sfatul unor persoane care au incercat sa ia proteine sau mai stiu eu ce vitamine pentru a slabi in acelasi timp facand si sala! Am 1.73 si 69 de kg. Probleme sunt la abdomen, coapse si solduri... nu sunt multumita de felul in care arat! Helppp! Please sad

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

ORICINE ia proteine.

Proteinele se gasesc IN MANCARE.

Oricine mananca ( altfel MOARE daca sta nemancat ) => TOATA LUMEA ia proteine.

Asa ca fi mai explicita!

Si documenteaza-te ce inseamna "proteine" si apoi vezi ce naiba vrei sa intrebi de fapt.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu mori fara proteine laughing pierzi din masa musculara

| Cosmin86 a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Daca stai nemancat, mori big grin

| Lawliet14 a răspuns:

Surplusul tau nu e mare. E indeajuns sa alergi, afara sau la sala pe banda si in 2 luni ai dat jos 10 kilograme. Cu regim alimentar dar inaintea salii ai nevoie totusi de proteine: oua fierte, branza de vaci, sunca presata (o recomand in locul pieptului de pui in cazul tau), banane, cartofi fierti.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Si... ce cred eu ca da rezultatele cele mai bune la slabit, sunt termogenicele, gen Thermo Drine. Hydroxycut Hardcore. si foarte mare atentie la ce mananci, pentru ca asta e cel mai important atunci cand vrei sa slabesti