| mariaema12 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Stiti un antrenor de role cu patru roti de genul cum are Luna in cluj? Sau daca sunt filmulete care te invata tot felul de lucruri?

1 răspuns:
| Thehighteffect a răspuns:

Daca vrei sa inveți sa mergi pe role cauta tutoriale pe youtube. Daca ști sa mergi pe role și vrei sa fac diferite trick-uri cauta pa youtube slatinaskatecrew. In principal ei fac tutoriale de skateboard dar fac și pentru role, in plus vorbesc in romana și e ușor de ințeles. Asta e cea mai ieftina soluție. Trebuie sa îți depașești frica și sa înveți sa mergi singura. Sper ca te-am ajutat.