| Daaanciu a întrebat:

as dori sa imi recomandati si mie niste proteine bune care merg luate in combinatie cu sala. am 1.80 inaltime si in jur de 70-71kg.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Optimum nutrition - whey gold
sau
Dymatize elite whey

Ambele au si glutamina ( foarte importanta pentru refacere dupa antrenamente dure ).

Gasesti pe www.megaproteine.ro

Daca vrei ceva mai ieftin ( si bineinteles, inferior calitativ ) gasesti pe pronutrition.ro sau nutritech.ro

Poti comanda de pe net ( cel mai ieftin ) sau sa cauti unde au un reprezentant in orasul tau si sa cumperi direct de acolo ( mai scump, pentru ca pune adaosul comercial ).

Iei o portie dimineata la trezire si una imediat dupa antrenament ( cea mai importanta). In zilele fara antrenament una dimineata si una intre mese. Vezi ce cantitate iti cumperi a.i. sa-ti ajunga macar o luna, sa nu stai sa bagi 2 comenzi / luna