| avc12 a întrebat:

as vrea sa ma inscriu un club de baschet din Timisoara ca sunt mic de statura 1 50 ajutati-ma va rog!

3 răspunsuri:
| LostYou a răspuns:

Din mic poti deveni inalt la baschet! Dar daca vrei sa te inalti fa 2-3 luni inot si apoi du-te la bascket daca asta iti place.

| hellras3rd22 a răspuns:

Cam greu sa fi aceptat esti mic si baschetu cere oameni inalti asta daca vrei sa devi jucator profesionist dc nu te orientezi catre fotbal sau alte sporuri ce sunt in avantaju tau

| Hanu_Daniela_1964 a răspuns:

Buna as dori sa ma inscriu la baschet in Timisoara am inaltimea de 1 65 si imi place foarte mult si stiu foarte bine as vrea un raspuns