| anonimXD23434 a întrebat:

As vrea sa stiu cum imi lucrez muschii abdomenului pentru a face patratele. De fapt am patratele dar nu foarte bine definite. Vreau sa stiu de cate ori pe samptamana sa ma antrenez cat si in ce mod.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 2008anonim2008 a răspuns:

In general abdomenele si flotarile sunt perfecte pentru cazul tau, dar daca nu esti convins, exista zeci de aplicatii de sport

| GunterAndrei a răspuns:

Dacă ai grăsime, slăbește, dă-o jos. Dacă nu ai grăsime ci doar nu ai abdomenul atât de bine lucrat îți recomand ca după fiecare antrenament a celorlalte grupe musculare să lucrezi abdomenul.
Dacă nu mergi la sală vezi pe net exerciții și fă-le acasă!