| A201298 a întrebat:

As vrea un program bun de cardio workout pentru fete happy

2 răspunsuri:
| Tinna666 a răspuns:

Cauta pe youtube "taebo workout" si vei gasi un filmulet cu un antrenor negru imbracat in verde, ti-as da link dar sunt pe tel, e super pun acel antrenament, eu l-am facut timp de 2 luni si chiar se vedeau rezultatele + ca iti lucreaza mult si fesierii happy

| Dia007 a răspuns:

Http://www.bodyrock.tv/? s=cardio

Aici am intrat eu. Am pusa masa musculara, am scapat de surplusul nedorit si, insfarsit, sunt in forma si ma simt extraordinar. Ai o bara de cautare. Au orice exercitiu vrei. Au si diete pentru anumite exercitii.
Cauta, alege, fa :)
Succes