| Zellen a întrebat:

Buna happy ce este mai eficient pentru a slabi (picioare+burta) kangoo jumps sau banda+bicicleta+coarda(aerobic) si de ce? Funda big grin

5 răspunsuri:
| Nede a răspuns:

Ambele sunt eficiente. In general orice exercitiu cardio este bun pentru a pierde din greutate deoarece efortul intens ajuta la arderea mai rapida a grasimilor din corp.

| SiLaS a răspuns:

Cardio in general dar in primul rand alimentatia, o dieta low carb+deficitul caloric si este mai mult decat necesar sa slabesti.

| Vladut650 a răspuns:

Cred ca am mai vorbit noi, de fapt sunt sigur laughing. Pai toate sunt bune, toate fac parte din exercitiile cardio, si kangoo jumps tot cardio este.

| Zellen explică (pentru Vladut650):

Haha,da laughing))) dar am mai descoperit si kangoo laughing adica stiam, dar m-am gandit si la posibilitatea asta

| Adrian_1120 a răspuns:

Sport(1:30ore) + alimentatie sanatoasa
+odihna?! laughing