| LovelySmile98 a întrebat:

ce exercitii trebuie sa fac pentru a scapa de burta.
P.S vreau sa slabesc doar la burta, nu si din alte parti big grin

Răspuns Câştigător
| Karie1467 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti doar la burta, fa abdomene.Le poti combina cu flotari(daca esti baiat) si alergare/sarit coarda(la baieti-iti lucreaza ft bine muschii picioarelor si iti confera viteza si rezistenta, la fete-iti tonifiaza fesele si scapi de celulita), daca vrei sa slabesti uniform big grin.
Pe astea le combini cu multa apa in timpul antrenamentului si, daca e nevoie, o dieta saraca in lipide si bogata in proteine-nu mananci carne grasa, paine, multe dulciuri, sosuri etc.

5 răspunsuri:
| BracKMyhay95 a răspuns:

Alergatul ramane cel mai eficient mod de a slabi. Nu poti slabi doar intr-un loc ci peste tot.

| GGUESS a răspuns:

Http://www.eva.ro/......4730.html! eata citeste aici si te va ajuta :)) FUNDA?

| hibrid112 a răspuns:

Radugeorge25 te contrazic total in cateva zile ai impresia ca se observa ceva probabil din cauza febreilaughing (se va observa dupa 4 luni de antrenamente si o alimentati sanatoasa) Karie1467 te inseli amarnic abdomenele tonifiaza nu slabesti faci masa respectiv intaresti abdomenul.Cel mai bun e alergatul, sarit coarda, urcat/coborat scari, bicicleta si cardio si flotarile in mare parte chiar daca esti fata nu le ocoli daca esti baiat fa cat mai multe si nu ai cum sa slabesti doar in zona burtihappy. Bafta

| radugeorge25 a răspuns:

Pai te duci la sala si fiecare aparat are rolul sau...big grin Eu fac sala de cateva zile si deja observ schimbarihappy

Răspuns utilizator avertizat