| Costeluus a întrebat:

Buna,ce parere aveti despre firma Powertech? Eu am luat de la ei glutamina, poate sa'mi provoace acnee?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Sunt oarecum ok.

Nu faci ma acnee de la niciun supliment, ce naiba.

Glutamina o sa te ajute la refacere.

| JohnnyBi a răspuns (pentru Cosmin86):

Ei nu stiu steroid sau "proteine" e tot doping in mintea lor. toti redusii fac sala. inteligenta nu e secsi. bani de unde...la ce trag femeile? portofel, *** mare sau macar muschi. nu vad o "diva" ca loredana chivu (da, cu litere mici) sa traga la vreun olimpic la chimie sau vreun om de stiinta. fotbal ca au bani si patratele... duuuuuuh

| Costeluus explică (pentru Cosmin86):

Multumesc!

5 răspunsuri:
| florynmondialul a răspuns:

Nu! nici un supliment in general nu poate sa produca acnee!

| stefan1998_5137 a răspuns:

Ca sa fi sigur inarca sa iei data viitoare ceva de la milk and egg sau de la pro whey.

| Cosmin86 a răspuns (pentru stefan1998_5137):

Pro whey si milk & egg sunt produse, NU firme.

Cum sa cumperi "de la milk and egg", tu GANDESTI inainte sa spui ceva?