| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce se mai aude de Dusan Uhrin junior?

Răspuns Câştigător
| sodobar a răspuns:

Parca era antrenor la dinamo tbilisi, il luase pe goga cu el acolo, asta era acum exact un an cand Steaua a jucat cu ei.

| AdrianaBacescu explică (pentru sodobar):

Ba,antreneaza pe Viktoria Plzen, nu mai e la echipa care a zice tu

5 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Dusan are viata grea in ultima vreme in cehia, la Viktoria Plzen: fara victorie de 4 etape si cu 11 goluri incasate. Te vei ''reintalni'', virtual macar cu el saptamana aceasta, joi, cand Viktoria Plzen va intalni Petrolul Ploiesti in duelul ''juniorilor''.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Antreneaza in Cehia pe Viktoria Plzeň

| alexs99 a răspuns:

Dausan Uhrin Junior este antrenorul echipei cehe Viktoria Plzen.
O zi buna.

| Cristi1Cristi1IdlibParty a răspuns:

Antreneaza pe Viktoria Plzeň si o sa joace joi cu Petrolul Ploiesti.