| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Ce suplimente imi recomandati pentru a creste masa musculara fara sa se depuna si grasimea? Am folosit iso whey de la pronutrition si as vrea sa stiu ce altceva m-ar mai ajuta? Am 70kg, 1.80m si fac sala cam de 6 luni. As vrea ceva de la pronutrition deoarece, chiar daca nu e cea mai buna calitate, eu asta imi permit.
Va multumesc!

1 răspuns:
| DovleacTurbat a răspuns:

Incearca isolatul de la Myprotein (nu m-am uitat la preturi, dar nu cred ca sunt scumpe). Ai grija la alimentatie, suplimentele DOAR SUPLIMENTEAZA.