| fetitzadulke26 a întrebat:

Buna,daca fac 100 de abdomene pe seara si 50 de genoflexiuni cam in cat timp se vad rezultate? am 53 de kg si 1, 60 m, si as vrea sa slabesc macar 4 kg,multumeschappySi vreau sa imi tonifiez coapsele, abdomenul.

4 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Nu trebuie sa slabesti.Trebuie sa continui cu sport.
Eu ma chinui sa ma ingras.
Am 1.59 si 41kg.SI chiar azi am verificat pe net si mi-am dat seama ca trebuie sa am aproximativ 55kg.

Recomand: http://www.220.ro/sport/Cel-Mai-Bun-Program-De-Abdomene/uSrvSwX3gN/
Da rezultate!

| DimLight a răspuns:

Nu de la abdomene slabesti cel mai usor ci de la ex. aerobice, fugit, etc

| Voidwithin a răspuns:

Nu fa numai un tip de abdomene fa mai multe feluri combinate...Fa-ti un program si lasa pauza muschilor sa se odihneasca.

Răspuns utilizator avertizat