| Clf_Abby_1993 a întrebat:

Buna daca fac tot felul de exercitii pentru abdomen + nu mai mananc seara, mananc multe fructe intr-o luna ajung sa dau jos din burtica, exercitii pentru abdomen dimineata si searahappy Si ce mananc multe fructe mere de preferat si asa ca mancare mananc o felie de peste cu salata de rosii+ castraveti fara sare sau otet.happy E bine? Pot ajunge la un abdomen mai placut?

Răspuns Câştigător
| Smiiiilee a răspuns:

Pentru a avea un abdomen plat trebuie sa faci si exercitii cardio(mersul cu bicicleta, alergatul, saritul cu coarda) deoarece abdomenele doar iti dezvolta uschii abdominali si poti gasi pe internet diferite diete usoare care te vor ajuta sa slabesti fara sa mori de foame happy FundA?

1 răspuns:
| OmulCareStieCeFace a răspuns:

E ok dar cu ocetul si nu exagerezi si nu te chinui asa sa nu lesini dar trebuie si sa alergi nu numai abdomeni mult succes la slabit