| Grin a întrebat:

Bună,deci am nevoie de un regim de sală.
O fac de 3 ori pe săptămînă, și aș vrea să-mi echilibrez antrenamentele.
Puteți să îmi recomandați un regim gen.
Marți asd
Miercurilove struckyz
Vineri:hjk
Fundă!

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Marti: Piept+Triceps
Miercuri: Spate+Biceps
Vineri: Picioare+Umeri
PS : Ai pozitionat foarte prost zilele, de preferat ar fi fost Luni, Miercuri, Vineri

| AntrenorFitness a răspuns:

Salut,
Ti-as recomanda:
Marti: Pectorali + Biceps (impins cu bara pe orizontala, impins cu gantere pe inclinat, fluturari cu gantere+ Flexii alternative cu gantere, flexii cu bara EZ la banca Scott)
Miercuri: Coapse-Gambe + abdomen (genuflexiuni, Fandari, Flexii-Extensii, ridicari pe varfuri la aparat + Crunch si ridicarea picioarlor din culcat dorsal)
Vineri: Dorsali + Triceps (Tractiuni cu priza larga, Ramat cu priza ingusta, Ramat la bara T + Flotari la paralele, Extensia bratelor deasupra capului cu gantera)
Pentru grupele mari 3 aparate 4 serii 10-12 repetari, pentru grupele mici 2 aparate 4 serii 10 repetari pentru inceput.
Multa bafta!