| anasweety a întrebat:

Buna dimineata! am o problema care ma framanta cam de 2 luni. Vara asta am facut jogging timp de o luna, cate jumatate de ora in fiecare zi si am mancat foarte putin, cam 2 mese principale pe zi: piept de pui cu o rosie si ton la conserva tot cu o rosie, in rest mai gustam iaurt, fructe nuci. Voiam sa slabesc la abdomen doar, dar am slabit foarte mult la fata, nu mai am pometii, obrajorii aia proeminenti, parca e piele si os atat Ce pot sa fac sa imi revin la loc sau credeti ca imi mai revin vreodata? Mi e frica sa nu raman asa, ca ma urateste si imbatraneste In mod normal aveam 170 si 57 kg si mancam sanatos, proteine, carbohidrati sanatosi etc si ma mentineam, nu am tendinta de ingrasare, dar de cand cu dieta asta mi-am dat peste cap organismul. Si daca spuneti ca am de ales intre fata si corp, clar aleg fata, deci cum as putea sa mi revin? Ati putea sa ma sfatuiti asa in mare? Multumesc frumos

2 răspunsuri:
| AtomiculXXX a răspuns:

Deci dieta a constat in :
30 min alergare/zi, iaurt sau nuci la mic de dejun si 2 mese : banuiesc ca ziua pui cu o rosie si seara ton cu o rosie?