| LiliAnaA334 a întrebat:

Eu as vrea sa slabesc putin! In special as vrea sa slabesc la solduri si la burta. Daca fac 100-200 de abdomene pe zi si mananc sanatos (fara dulciuri, fast food, etc) pot slabi in macar o luna?

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Daca vrei sa slabesti mai mult de 2 KG raspunsul e din pacate nu. In cel mai fericit caz poti sa ajungi la un 4kg pe luna dar aia inseamna in regim destul de drastic in care o sa fii o luna infometata.

2 răspunsuri:
| Totenn a răspuns:

Acolo slabesti cel mai greu. Slabesti doar daca mananci mai putin decat ai nevoie (trebuie sa-ti calculezi caloriile ca sa stii de cate ai nevoie) altfel nu poti slabi... degeaba tai tu dulciurile si altele ca nu ai cum sa slabesti cum vrei tu.
Si ca sa-ti raspund la intrebare, depinde cate kg ai acum si cat de motivata esti, poti slabi dar trebuie sa tragi tare

| MariusAD1 a răspuns:

Salut! te pot ajuta eu cu un plan alimentar si informatii despre antrenament, pentru a-ti atinge scopul. da-mi un e-mail la : hyphy.fitness23@gmail.com sau ma poti adauga pe whatsapp : 0757537839
. nu te costa nimic