| tomi10 a întrebat:

Buna eu imi doresc o bicicleta si as vrea sa cumpar una nu vreau cine stie ce decat sa aiba frane de mana de spate si sa fie pana in 2 milioane cam de varsta de 13 ani in sus dau funda imi dorec de mica

2 răspunsuri:
| Patty99 a răspuns:

Nu exiista sub 2 milioane si de varsta de 13 ani sub 2 milioane sunt alea pentru copii 3-8 ani!winking

| 19diana99 a răspuns:

Buna vand bicicleta medie portocalie cu schimbat-or de viteze si cu clacson care are 10 melodii.Daca doriti sa o vedeti intrati pe carepecare la galeria de onoare.Costa 100 lei. Mai vand si patine RCO nefolosite cu 50 lei. E cineva interesat?