| FuwafuwaNoKumo a întrebat:

Imi puteti recomanda o sala de fitness in Iasi, "Sei Bella" fiind exclusa din discutie? Sa aiba un pret accesibil si sa aiba prograp si dupa-masa, deoarece termin orele la 14 si undeva inntre 15 si 21 ar fi bine. Sala poate avea si Tae Bo, nu ma deranjeaza, e chiar mai bun decat fitness-ul, dupa parerea mea. Va multumesc.
P. S.: Cel mai bun si mai detaliat raspuns primeste >funditabig grin

1 răspuns:
| sagetarius a răspuns:

Nu cred ca o sa fie cel mai detaliat, dar cred ca o sa fie folositor... uite o lista cu salile de fitness din iasi...ast fundita