| Carla01 a întrebat:

Bună,îmi trebuie un site online nu contează dacă e din România sau Spania,cu meciul de mâine seară Valencia-Barcelona, FUNDĂ!

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Www.meciuri-live.info
http://sports-tv.ro/ sau poti scrie chiar tu "meciuri live pe net" pe google si vei gasi cel putin 10 variante.

| Drimmero a răspuns:

Scrie pe gogu' : meciuri live, dai pe primul site si ai gasit meciul, poate Valencia sa aiba o victorie de palmares, le-a bagat mortul in casa, ce dubla-mansa ma asteapta, sper ca Arsenalul sa nu si-o ia in freza!

| gelu1970 a răspuns:

Digi sport 1
instaleaza sopcast. asa ai mai multe optiuni de al vedea.
sper din tot sufletul sa castige Valencia.

| Carla01 explică (pentru gelu1970):

Practic e imposibil după 0-7 laughing

| gelu1970 a răspuns (pentru Carla01):

Asi es

| RareşTPUro a răspuns (pentru gelu1970):

Digi Sport 1, 2, 3, 4 este si online pe site-ul lor. http://www.digisport.ro/Pages/TV/DigiSport+1 fara sa instaleze sopcast.

| gelu1970 a răspuns (pentru RareşTPUro):

"Serviciul este disponibil abonatilor RCS & RDS prin intermediul oricarui dispozitiv care se poate conecta la internet prin intermediul unei conexiuni broadband, exclusiv in reteaua RCS & RDS, pe teritoriul Romaniei"
ai vazut de ce ii trebuie sopcast?
a cerut un link din Romania sau Spania. tind sa cred, ca persoana ce a pus intrebarea nu e abonat rds si probabil nu locuieste in tara.