| thelordofthedrinks a întrebat:

Luni merg sa dau probe la Poli Timisoara ca portar la grupa 95-96. Stie cineva ce va trebui sa fac, in ce constau probele? Multumesc. happy

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pai,eu cred ca o sa faci antrenamentul normal cu echipa, din care antrenorii de acolo vor vedea daca esti potrivit.La finalul antrenamentului probabil ca vei face si un meci care va fi decisiv pentru admiterea ta...De asemenea, s'ar putea sa nu fie de ajuns un singur antrenament...

| talentul a răspuns:

Fratelo,este cam greu sa prinzi acolohappy au portari bunihappyc nu crd ca ai sanse... trebuie sa fii foarte bun...

| KuKluXClannad a răspuns:

Hmmm,presupun daca dai de portar te testeaza in poarta daca stii sa aperi.