| Alle_Alexandra_2000_sy1e a întrebat:

Ma numesc Alexandra si am 14 ani. Eu as vrea un abdoment frumos cu patratele. Vreau sa ma ajutati cu niste sfaturi sau exercitii pentru patratele dar fara sa merg la sala. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai bravo tie, daca vrei sa slabesti si astea poti gasi tot felul de solutii pe internet, dar probabil o sa scrie acolo sa faci sport si sa mananci sanatos, din pacate.

| Deliric95115 a răspuns:

4 serii a cate 15 repetari de abdomene
alimentatie sanatoasa ( fara fast-food si alte cacaturi ), bazata pe salate / carne de pui ( piept de pui ), orez, etc. lactate (lapte, branza), carne (cum am mai zis), oua, etc