| Alexandra_4090 a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine cu ceva?sad. as vrea sa invat si eu mult mai bine fotbal. vreau si eu un site dupa care pot invata acest sport. va rog [dau fundita celui mai bun >site:]merci; x

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Nu inteleg... Vrei sa joci sau vrei sa poti purta o discutie despre fotbal? Daca vrei sa joci NU poti invata din tastatura si mouse, ci dand cu piciorul in minge. Daca vrei sa stii termeni, reguli, istoric, etc, gasesti aici http://ro.wikipedia.org/wiki/Fotbal

3 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Fotbalul nu se invata pe internet fotbalul se invata in spatele blocului cu prietenii

| cipri1999 a răspuns:

Pai,in primul rand fotbalul nu se invata pe internet
si sti cum inveti?big grin dant mai bine in minge, faci exerciti(incalzire) etc... si dupacea te joci cu prieteni pe la bloc (spate) in curtea scolii si alte locuri big grin sper ca te-am ajutat. Funda?happy

| Niros19 a răspuns:

Nu ai sanse asa e imposibil sa inveti pe net asta e naspa in ziua de azi nimeni nu vrea sa mai invete cum se invata te duci la parinti le spui ca vrei sa inveti si ei te duc la un antrenor si mie mi-a spus cineva ca pe net nu ai cum sa inveti sport sau chestii de genu asta