| puppy16 a întrebat:

Peste 2 saptamani facem poza de sfarsit de an si am putina burticabig grin as vrea niste exercitii cat mai eficiente, poate si cateva pentru fese big grin *Funda*
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Alearga in fiecare zi cate 30 de minute

| Oana92 a răspuns:

In doua saptamani nu vei scapa de burtica. Dar poti in schimb sa iti cumperi o burtiera, e un gen de corset care strange burta si nu se va vedea urat in poza.

| Hades98 a răspuns:

Deci : Alergare.30 min minim in fiecare zi happy
Evita e-urile : chipsuri, sucuri cu acid, etc.
Incearca in locul lor o salata de fructe, si fructe.
Evita sa stai toata ziua la pc. mai bine iesi un pic la aer si te plimbi, faci misscare happy
Bafta!

| robyD a răspuns:

Deci,de la abdomene nu slabesti.mai bine alergi de cel putin 3, 4 ori pe sapt cate 20, 30 de minute.si ai grija ce mananci!

| evaevaeva19 a răspuns:

Ai putea face abdomen si genoflexiuni.
Eu am slabit 2 kg asa in fiecare saptamana.

| Saby_Sabynutza_1998 a răspuns:

Pai...Ar fi bine sa alergi de 2-3 ori pe saptamana cam cate 20-30 minute si sa ai mare grija ce mananci, ca daca nu ai grija pui burtica inapoibig grin