| HOHOHO06 a întrebat:

BUNA puteti s-mi dati o denumire de proteine care areun efect bun va rog
mult care le pot gasi in moldova

6 răspunsuri:
| rvsmady a răspuns:

Buna. Cele mai bune sunt Gfx-8. Nu stiu daca le gaseste in moldova dar pe internet cu siguranta. Sper ca te-am ajutat o zi buna!

| HOHOHO06 explică (pentru rvsmady):

U stii ce pret au

| Cosmin86 a răspuns (pentru rvsmady):

GFX sunt destul de proaste, din 3 motive :

1. NU sunt proteine, sunt un weight gainer ( adica au si proteine, dar putine, sub 50 %! )

2. au o gramada de zahar ( nu e mai ieftin sa iei zahar din carrefour )?

3. e produs de o firma romaneasca...

Ia si tu whey gold ( de la optimum nutrition ) sau elite whey ( de la dymatize ), alea sunt proteine adevarate ( 80 % proteina + glutamina, enzime, etc. ).

| HOHOHO06 explică (pentru Cosmin86):

Unde le pot gasi