| nicusor_4160 a întrebat:

Am o intrebare! Ieri am primit o minge de piele originala si desumflata. Am incercat sa o unflu cu pompa de bicicleta dinacea mica cu furtunasu si acul. Am dat la pompa jum de ora si tot nu s-a umflat aproape deloc. Si daca o stang iese aer si daca o las se unfla la loc cum a fost. Ce ziceti este sparta mingea s-au trebuie sa folosesc un compresor s-au o pompa mai mare? Multumesc de raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| vlad_2404 a răspuns:

Are camera sparta! bag-o in apa si da la pompa si apar bule de aer pe unde rasufla!

1 răspuns:
| Zitronen a răspuns:

Sigur este sparta daca pompa este buna laughing