| Grin a întrebat:

Sunt baiat, am 14 ani.177, 73 kg.
Ma incomodeaza faptul ca am putina grasime pe corp.
Fac in fiecare zi exercitii fizice, dar nu ma ajuta.
Sau e ok cu sunt?

4 răspunsuri:
| Lexiiii a răspuns:

Nu inteleg ce e cu toti pusti din ziua de azi! Ai doar 14 ani, mai ai de mancat si de invatat. Este timp sa ti-se formeze corpul, cum vrei sa arati la 14 ani? C o vedeta? Wake up!

| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

E foarte bine la 1.77 e extraordinar. Esti un Adonis... Poti sa ai si 80 la inaltimea ta si grasimea pe corp o are 95 din 100 de barbati. Daca vrei muschi si patratele trebuie sa faci exerciti ani de zile si oricum te tine cativa ani corpul perfect.

| PaulVaRoagaMult a răspuns:

Punete dupa scoala sa fugi 800 metri un kilometru pe zi mananca mai putin bea ceaiuri de slabit bea mai multa apa fa multa miscare inainte si inapoi si tine post numai manca si lucreaza miscate asa a slabit mama mea numai manca o zi sau mai mult daca poti si bea numai apa numai consuma zahar cola de exemplu mananca vegetal sunt multe de facut si nu e ok cum esti eu am 53 kg si 15 ani. Sper ca te-am ajutat

| Grin explică (pentru PaulVaRoagaMult):

Pai nu vreau sa fiu ca un chibrite happy

53 kg e mult prea putin pentru mine la 177 cm