| TstX a întrebat:

Sunt baiat si am o intrebare! Cum scap de fundul bombat? Multe fete imi spun ca e atragator dar din perspectiva mea e prea mare pentru un baiat. Vreau sa stiu ce exercitii imi puteti recomanda pentru a scapa de asta(exceptand dieta)

Răspuns Câştigător
| s3bycu a răspuns:

Alergarea prietene e ceea ce ai nevoie. Oriunde ar fi stocata, grasimea se da jos prin exercitii cardio mai dificile cum ar fi alergarea. Uite aici un articol scris de mine despre beneficiile alergarii: https://cirdeiusebastian.wordpress.com/......e-alergat/ Multa bafta! happy

1 răspuns:
| Otto2014 a răspuns:

Lasa fundul asa daca spui ca le place fetelor. big grin