| iarinaa a întrebat:

sunt foarte complexata de faptul ca am un posterior mic, merg la sala si lucrez, dar nu cred ca ma descurc prea bine. Poate cineva sa imi spuna ce alimente sa mananc incat sa se depuna pe fesieri? Si ceva exercitii foarte bune (program, va multumesc

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fa-i genoflexiuni. Incepe un program: incepe cu 30 si adauga cate 5 in fiecare zi. Iti da o forma frumoasa posteriorului.

| GdX a răspuns:

Acum te vaiti ca e mic si peste 10 ani o sa te plangi ca e prea mare.

| saidkique a răspuns:

Da-te cu rolelewinking nu, nu glumesc. Mai ales fetele care se dau cu rolele zilnic, de mici, ajung sa inebuneasca toti baietii :O

| 0ffliner a răspuns:

Irina, eu sunt baiat asa ca nu-ti pot da recomandari "ca intre babe la bazar" dar pot sa-ti spun vreo doua vorbe, incearca sa mananci sanatos, fa exercitii de gimnastica cum se fac la scoala o ora de trei ori pe saptamana, iti vei face un corp exceptional daca vei ridica stafeta de dificultate a exercitiilor, sau poti sa faci doar inot laughing, la inot iti faci toti muschii. Faza cu posteriorul de obicei e genetic si nu prea poti sa faci multe la el decat sa te ingrasi tare si atunci cred ca vei prefera sa fii cu un posterior mai mic dar cu un corp cizelat.

(nu vreau nici o funda, doar iti zic ce cred eu despre problema pe care o ai)

| SARKAN a răspuns:

Baga in tine Fast Food si ai sa faci un fund cat masina de spalat.Ai sa dai din el o data si vibreaza jumatate de ora