| roland2948 a întrebat:

A-si vrea s-a ma apuc de snowboarding.E prea tarziu la 17 ani? Cam in cat timp s-e invata si daca se poate imi dati va rog niste sfaturi?

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Esti tanar, nu e tarziu, e un sport dificil, dar daca prinzi repede o sa te descurci.

| me4u a răspuns:

Se invata repede mai ales daca faci si cateva cursuri cu un instructor care iti arata exact miscarile corecte. E foarte important sa ai echipament de calitate ca sa progresezi rapid. Gasesti la magazinul Skates.ro tot ce ai nevoie :
http://www.skates.ro/echipament-snowboard