| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu site, unde pot invata cum sa joc la pariuri sportive, vreau sa stiu cum si unde pot juca asa ca pentru incepatori happy

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

E o discutie ampla, greu de avut aici, da-mi un mesaj pe privat daca vrei sa vb de asta

3 răspunsuri:
| GaluscaXD a răspuns:

Salut pot sa iti explic eu cum sta treaba. Daca bagi la fotbal ai 5 variante de ales :
1- este pentru echipa din stanga care joaca mereu acasa
2- este x care inseamna egal intre cele doua echipe
3- este 2 care inseamna ca bate a 2-a echipa
4- este 1x inseamna ca bate sau face egal prima echipa
5- este x2 care inseamna ca bate sau face egal a 2-a echipa

| Holiday a răspuns (pentru GaluscaXD):

In general sunt intre 20 si 50 de variante de pariere pentru fiecare meci, nu doar astea 5.

| Domino2018 a răspuns (pentru Holiday):

Multumesc pentru raspunsuri dar voiam ceva cum ar fi : cum este cu cotele la meciuri, cate meciuri este bine de jucat pe un bilet, ce agentie de pariuri este mai serioasa...s.a.m.d.

| Holiday a răspuns (pentru Domino2018):

E o discutie ampla, greu de avut aici, da-mi un mesaj pe privat daca vrei sa vb de asta