| Mii_Ca_1990 a întrebat:

Am auzit ca daca iti pui folie alimentara pe coapse si pe burta poti slabi mai repede cand alergi cu ele, am auzit ca e posibil sa apăra vergeturi, nu vreau asta: 1) daca alerg doar o zi pe saptamana cu folie de aia are ceva? (restul alerg normal).
2) daca nu folosesc folie si alerg aproximativ 2 km pe zi in cat timp dau burta jos?
3) cat sa alerg si cate abdomene sa fac ca sa pot slabi intr-o luna?
4) daca e sa faci vergeturi, cum scapi de ele sau cu ce sa ma dau inainte sa pun folia?
Dau funda! Va multumesc si vreau răspunsuri sincere de la cineva care stie!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ajuta la nimic folia decat la deshidratare

| Cosmin86 a răspuns:

Ai auzit prost, pierzi mai multa apa, NU slabesti mai mult ( doar transpiri mai mult ).

Alearga normal mereu.

Abdomenele nu te ajuta la slabit, le faci degeaba.

Ce alimentatie ai?

| grab a răspuns:

Eu stiu una si buna. vrei sa slabesti si nu sa te distrugi sau sa iti cada dintii din gura in juma de an, atunci te duci frumos la nutritionist si faceti impreuna un program frumos. daca iti permite bugetu mergi si cateva luni la sala cu personal trainer ca sa scoata untu din tine.
nu exista minuni fara munca.
aia cu folia e de pe site-uri d-alea "nu o sa iti vina sa crezi ce a facut el cand a aflat ca ea a luat pastilele astea" si cand dai click o mare teapa, normal. happy