| DREDR a întrebat:

Am o intrebare legata de sport.
Am 14 ani, inaltime de aproximativ 1:80, iar greutatea de 60 kg.
Am de gand sa merg la sala de forta. FAptul ca sunt destul de slab ma afecteza mergand la sala sau din contra?
Va rog lasati sugestii si sfaturi. Va multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| D0ntSt0pToMeBro a răspuns:

Din contra. Cu sala te faci mai solid. Nu are cum sa te afecteze.

1 răspuns:
| JohnnyBi a răspuns:

Baga mana si mananca bine, fa-ti un regim hipercaloric pentru hipertrofie musculara, baga macar 8 ore de somn bune si antrenament bun si nu are cum sa nu mearga.