| anonim_4396 a întrebat:

Bună,TPU! Am o problemă și speram să mă puteți ajuta. Am un corp destul de ciudat. Nu prea știu să explic.Partea laterală de la nivelul fundului (partea picioarelor de mai jos de șolduri, dar nu coapsele, ci puțin mai sus, adică e fix zona dintre coapse și șolduri) îmi e plată. În rest nu am un corp deloc urât, am un fund chiar tonifiat pot sa spun, însă nu știu ce sa fac cu acest defect, deoarece arata foarte urât. As putea face ceva exerciții? Sau orice altceva, ce îmi recomandați. Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| m4n1ak a răspuns:

Cati ani ai? Hai la mine ca se rezolva
Dupa cateva ture ti se face fundul mai latwinking

| georgefaby a răspuns:

Să înțeleg ca ai 15 ani poti sa mergi la o sala de fitness si ceri parerea unui instructor sa lucrezi la muschi din zona acea si este posibil sa se rezolve.