| Cataaaalin a întrebat:

As vrea sa fac mai multa forta in brate si sa imi maresc muschii de la abdomen deoarece sunt cam mici! Ce exercitii trebuie sa fac? Nu am varsta pentru sala, am 11 ani, ce exercitii, cate repetari si de cate ori pe saptamana m-ar ajuta! NU AM GRASIM SUNT SLAB! Am si o dieta corecta.

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

La 11 ani du-te si joaca fotbal pe camp cu prietenii. aia nu e varsta de muschi. muschii cresc cu testosteron. hormon produs de corpul tau dupa 15 ani. muschi la varsta ta e cam cum ai merge cu masina fara combustibil. impingi de ea, merge 2 metri si am atat. in traducere: nu faci muschi sau faci putin cu pret prea mare. la varsta ta nu produci testosteron destul, incheieturile sunt prea moi sa suporte greutate si altele.

| Cataaaalin explică (pentru JohnnyBi):

Multumesc, sfat bun. Dar vara asta am 5 zile pe saptamana sigur am mers in parc de la 3 am stat pana la 9, de la 3 pana la 9 numai fotbal, trante, oameni si vampiri asa ca am alergat mult!

| JohnnyBi a răspuns (pentru Cataaaalin):

Bun, nu fa sala. ai timp pentru muschi dupa 16 ani.