| TTTeofiLLL a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o minge,ce spuneti marcile Team sau sondico sunt ok sau mai bine nu le iau,de obicei cand imi trebuie minge, iau una dintr-un magazin apropiat dau 20 de lei si e ok, dar de curand mi-am luat o minge de 25 lei, am dat 25 de suturi si s-a descusut, si am ramas cu camera pe-afara.Asa ca m-am interesat si firmele Team/Sondico, par in regula si sunt si accesibile la pret.

1 răspuns:
| watafacyoayo a răspuns:

Daca ai de ales intre Team si Sondico, eut ti-as recomanda Sondico.