| TumblrAddict a întrebat:

Asi vrea sa ma apuc de inot.
Am 14 ani. Ce ziceti? E prea tarziu?
Vreau sa fac inot de performanta, dar nu pentru a deveni sportiv de performanta.
Ce ziceti?
Raspunsul cu argumente va primi funda happy

Răspuns Câştigător
| RoxxiSixx a răspuns:

Buna! De ce sa fie prea tarziu sa faci ceva ce iti doresti. Eu practic Basket de performanta si nu m`am apucat nici eu cine stie de la ce varsta ca sa am "timp". Sa sti ca nu e niciodata prea tarziu sa te apuci de vreun sport mai ales daca vrei asta si pentru sanatate. Eu sunt de acord cu ce vrei tu sa faci si te sustin. Funda?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e tarziu. Daca nu vrei sa devii sportiv de performanta poti incepe.

| Flaviucu a răspuns:

Foarte frumos sport, te ajuta sa te inalti, te dezvolti mai frumos. Nu e tarziu la 14 ani daca nu vrei sa participi la concursuri, dar iti garandez dupa propria experienta ca o sa doresti sa participi si tu la concursuri deoarece daca iti place o vrei din ce in ce mai mult de la tine, daca iti place o sa progresezi si o sa doresti sa fi mai bun. Succes

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna raspunslaorice!

Nu e prea tarziu niciodata pentru a invata ceva. Da, du-te la inot, intr-o zi iti va parea bine ca stii sa inoti! Nu pierzi nimic..Sunt si ADULTI car acum invata sa inoate. Deci nu e prea tarziu niciodata pentru a invatawinking.

SUcces si sa ai o zi frumoasa

| TroolGheoerghe a răspuns:

Sunt oameni de 60 de ani care inoate

| wangi a răspuns:

Verisorul meu are 14 ani si inoata, iar acum are 2, 09 metri