| AGOR a întrebat:

azi am reusit sa ard la sala 450 de calori in cam 38 de min, sun curios daca e putin sau mult in funcite la cat timp am stat.

Răspuns Câştigător
| MarianM009 a răspuns:

Nu e nici mult nici putin. E bine. Baga mare la mai multe!winking

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Faza e sa manci mai putin decat consumi ca daca arzi 400 de calori si bagi o shorma tot degeaba trebuie cat mai putina mancare posibil, manci putin traiesti cu 30% mai mult si ai o sanatate mai buna, manca cat ai nevoie cu adevarat si 1000 de calorii e mult ca sedentar

suntserios
| suntserios a răspuns:

E ceva normal pentru aproape o ora de sport intens

| CuriousStuff a răspuns:

E... Irelevenat

Răspuns utilizator avertizat