| m0n1kmara a întrebat:

Ce articole vestimentare preferati pentru jogging pentru cand va veni primavara?

2 răspunsuri:
| fdhgcvnb a răspuns:

Buna! Ce port eu atunci cand fac jogging:colanti,bustiera cu intarituri pentru sustinere,maieu,si adidasi[eu ii prefer pe aceia cu talpa rotunjita daca intelegi ce vreau sa spun].In spate un ruxac usor,ce sta lipit de corp-sa nu se miste atunci cand alergi, in care am un prosop,o sticla cu apa,un baton de ciocolata, si un hanorac. Apoi, parul prins in coc si castile in urechi.Asa procedez eu. Sper ca te-am ajutat. happy

| Marya123 a răspuns:

Pantaloni de trening, un tricou si un hanorac cu fermuar