| petertb a întrebat:

Ce parere aveti despre practicarea a 2 sporturi? Eu acum practic lupte greco-romane si vreau sa ma mai apuc de inca un sport-arte martiale(mma sau kyokushin). Cum as putea sa le practim pe amandoua fara sa ajung la epuizare(ar fi bine daca as lua proteine?)?
Multumesc anticipat! happy

1 răspuns:
| petre059 a răspuns:

Poti practica amandoua, oricum nu ajungi la epuizare, vorbesti cu antrenorii si iti spun ei ce trebuie sa iei daca e cazul, si ce cantitati.Nu lua de capul tau.