| antoaineadda a întrebat:

Cine îmi poate recomanda un arzător de grăsimi eficient? Mai am un strat de grasime pe abdomen si la maini, care se încăpățâneaza sa rămână acolo

4 răspunsuri:
| AlexandrulS a răspuns:

Sportul este cel mai bun arzator, nu folosi prosti din comert gen prafuri sau pastile pentru ca peste cativa ani o sa regreti amarnic pentru ca majoritatea „minunilor" astea de remedii miraculoase sunt lansatoare pentru diverse boli. Cel mai bun este sportul, o ora pe zi si intr-o luna (daca nu ai o greutate prea mare de cea normala) scapi fara probleme si te simti si mult mai bine dupa o ora de sport pe zi.

| antoaineadda explică:

Mersi! Deja fac sport destul de mult și-am ajuns la formele pe care mi le doream. Îmi trebuie doar ceva ce pot lua în combinație cu sportul, pentru a accelera arderea grăsimilor

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns (pentru antoaineadda):

Poti sa-mi spui ce fe de sport faci tu?

| antoaineadda explică:

Da, desigur. Fac jumatate de ora exercitii HIIT, și o ora antrenamente cu greutati (genoflexiuni, fandari, abdomene etc). Ma antrenez 5 zile cu 2 pauza